Zákaznická linka 222 360 250 (Po - Pá: 8 - 16.30 hod.)

Foxit PDF Editor PRO for Teams

Nákladově efektivní řešení pro obchodní profesionály pro bezpečnou práci s dokumenty a formuláři PDF.  Více informací...
Výrobce: Foxit
Volat pro zjištění ceny

Typ licence: nová licence  pouze pro komerční účely
Počet licencovaných zařízení: 1 PC
Délka licence: trvalá licence
Dodání: elektronicky
Lokalizace: multijazyčná 
Platforma: Windows

Foxit PDF Editor Pro for Teams - poskytuje nákladově efektivní řešení pro obchodní profesionály pro bezpečnou práci s dokumenty a formuláři PDF. Nabízí plnohodnotnou platformu pro prohlížení, vytváření, úpravy, spolupráci, sdílení, zabezpečení, organizaci a export, OCR a eSign PDF dokumentů. Foxit PDF Editor Pro umožňuje další možnosti úprav, spolupráce a zabezpečení požadované ve větších organizacích nebo na konkrétních trzích. Díky své podnikové funkčnosti, integraci a možnostem hromadného nasazení v kombinaci s cenovou dostupností představuje skvělou alternativu k vyhodnocení, kdy roční předplatné stávajících řešení PDF vyprší. Foxit PDF Editor PRO přináší na funkce bohaté a kvalitní řešení se zabezpečením, jednoduchým nasazením a podporou nezbytnou pro podnikové požadavky. Jakmile jsou dokumenty převedeny do formátu PDF, je jednodušší provádět úpravy a změny v PDF namísto jejich konverze tam a zpět mezi různými formáty. Foxit PDF Editor PRO je prémiový průmyslový PDF editor, takže je jednodušší než kdy předtím dodat profesionálně vyhlížející dokumenty PDF během krátkého okamžiku. Jeho PDF možnosti úprav jsou podobné jako v textovém procesoru. PDF editor automaticky identifikuje textová pole a umožňuje uživatelům upravit odstavce v rámci tohoto textového pole.

Klíčové vlastnosti produktu Foxit PDF Editor PRO for Teams:

Pokročilá úprava PDF - automaticky identifikuje textová pole a umožňuje uživatelům upravovat odstavce s bezproblémovým přeformátováním odstavce jako textový procesor. Upravte text, objekty, formát, organizaci a rozvržení pomocí výkonných možností úpravy dokumentů. Přidejte text, obrázky a video do svého dokumentu PDF.

Uspořádat PDF - přidejte, odstraňte nebo zkombinujte stránky z více souborů PDF a vytvořte nové dokumenty PDF. Panel miniatur umožňuje přeorganizovat stránky pouhým přetažením miniatur stránek v rámci dokumentu nebo z jednoho dokumentu do druhého. Odstraňte, přidejte, zaměňte, slučte, ořízněte a extrahujte stránky v dokumentu PDF.

Upravte naskenované dokumenty - režim Editable Text umožňuje upravovat výsledný soubor OCRed pomocí úprav odstavců.

OCR rozpoznávání textu - převádí naskenovaný obsah na upravitelný a prohledávatelný text.

Upravte naskenované dokumenty - Režim Editable Text umožňuje upravovat výsledný soubor OCRed pomocí úprav odstavců.

Export obsahu PDF - snadno sdílejte obsah PDF exportem do aplikací Microsoft Word, PowerPoint a Excel (RTF, HTML, text a obrazové formáty).

Redakce - trvale odstraňuje viditelný text a obrázky z dokumentů PDF pro ochranu důvěrných informací. Search and Redact pomáhá chránit informace ve větších souborech

Správa obsahu - systémová integrace Integrace s mnoha oblíbenými systémy správy obsahu, jako jsou SharePoint a iManage. Standardní a XFA vyplňování formulářů. Podporuje interaktivní a neinteraktivní formuláře PDF. Výplň formulářů XFA (XML Form Architecture) umožňuje využít existující formuláře XFA.

Navrhujte a vyvíjejte elektronické formuláře - převede vaše aktuální formuláře do elektronických formulářů PDF. Snadno použitelné nástroje pro návrh formulářů, které umožňují vytvářet formuláře pomocí automatického rozpoznávání polí formuláře a pojmenování

Chraňte dokumenty PDF - kontrolujte přístup zabezpečením hesly/certifikáty. Integrace Microsoft Azure Information Protection (AIP). Soulad s FIPS.

PDF dokumenty eSign (Pouze anglicky) - s Foxit eSign integrovaným do Foxit PDF Editoru lze z PDF provádět následující - snadno si vytvořte účet Foxit eSign.  Elektronicky podepisujte PDF dokumenty. Sbírejte podpisy od více lidí a spravujte práci s podpisy z editoru PDF.

Podepisujte dokumenty PDF - odesílejte, podepisujte a ukládejte dokumenty PDF pomocí DocuSign. Ověřujte a podepisujte dokumenty pomocí digitálních podpisů. Přihlaste se vlastním rukopisem nebo použijte uložený obrázek jako podpis pomocí PDF Sign.

Dodržování oddílu 508 - umožňuje přístupnost dokumentů PDF pro osoby se zdravotním postižením.

RPA-Ready PDF Editor - umožňuje vývojářům RPA snadno začlenit funkce prováděné v editoru Foxit PDF do jejich Pracovní řády RPA. Certifikováno u lídra v oboru UiPath.

PDF portfolia  - otevírejte, čtěte a vytvářejte portfolia PDF.  Provádějte vyhledávání v rámci jednoho souboru a/nebo ve všech souborech v portfoliu.

Ověřování a vytváření PDF/A, E a X - ověřuje, že dokument je v souladu se standardy PDF/A-1a nebo PDF/A-1b, PDF/E a PDF/X.

Průvodce akcí - uložte definovanou sadu příkazů a poté spusťte tyto příkazy na libovolném souboru PDF, čímž si zautomatizujete svůj pracovní postupy a šetří čas a námahu.

Vytvořte a vykreslete PRC 3D - render PRC 3D PDF. Vytvářejte 3D PDF ze souborů .DWG. Změřte 3D objekty. Komentáře k 3D návrhům. Přidejte na stránku 3D model. Přesunout, odstranit a změnit velikost 3D plátna.

Systémové požadavky:
Operační systém Windows 11,10
Microsoft Office® 2010 nebo novější verze (vyžadováno pro některé funkce vytváření PDF)
Ověřeno jako Citrix Ready® pomocí Citrix XenApp® 7.13
Procesor: 1,3 GHz nebo rychlejší
Paměť RAM: 512 MB (doporučeno: 1 GB RAM nebo vyšší)
Volné místo na pevném disku: 2 GB 
Rozlišení obrazovky: 1024 * 768
Podporuje 4K a další displeje s vysokým rozlišení

Produktová hesla